Co wyróżnia Smart & Green?

Nowe sposoby korzystania z oświetlenia

Ciągłe doskonalenie oraz nowe rozwiązania to są nasze priorytety. Wszystkie nasze produkty mają certyfikaty i stosowne pozwolenia, są testowane i sprawdzane cały czas przez naszych specjalistów, zapewniając użytkownikom gwarancję jakości:

Waterproof LED lightbulb

Wodoszczelne

Unbreakable LED lamp

Odporne na zniszczenia

Rechargeable LED lamp

Bateria

White and multicolor LED lightbulb

Nielimitowana ilość kolorów

eco-responsable LED lightbulb

Przyjazne środowisku

Remote controlled LED lamp

Zdalne sterowanie

Modułowe

Modular LED lamp

Wszystkie elementy i produkty Smart & Green stylistycznie pasują do siebie, co daje swobodę w komponowaniu i aranżacji, zarówno razem jak i oddzielnie.

Nielimitowana ilość kolorów

Multicolor LED lamp

Nieskończona ilość pomysłów i wyboru kolorów, które pomogą stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Za pomocą pilota można z łatwością zmieniać kolory lub wybrać jeden klasyczny –  biały.

Wodoszczelne

waterproof LED lamp

Wodoszczelna obudowa chroni przed zatopieniem lub uszkodzeniem w wyniku zawilgocenia i zapylenia. Można zabrać ze sobą na zewnątrz oświetlenie i stworzyć niepowtarzalny klimat wieczoru.

Odporność na uderzenia

Unbreakable LED lamp

Można dosłownie bawić się oświetleniem. Jeśli spadnie na ziemie nic się nie stanie. Nasze produkty przeszły nawet najbardziej rygorystyczne badania.

Mozliwość ładowania

Rechargeable LED lamp

Można zabrać lampę ze sobą wszędzie, bateria wytrzymuje średnio 8-9 godzin bez ładowania. Zastosowanie technologii litowo-polimerowych wydłuża czas pracy urządzenia i pozwala na ładowanie w każdym miejscu gdzie jest dostęp do prądu.

Zdalne sterowanie

Remote controlled LED lamp

Każde urządzenie można kontrolować oraz zmieniać kolory za pomocą jednego przycisku na pilocie.

 

Co nas wyróżnia?

Przyjazne środowisku oświetlenie

 • Niskie zużycie prądu: efektywność żarówek LED równa się 100 lm/w co jest pięciokrotnie większe niż moc zwykłej żarówki.
 • Zmniejszenie zbędnego poboru mocy: nasze urządzenie ładujące wyłączy się automatycznie, gdy podłączone urządzenia są naładowane lub gdy lampa nie jest podłączona.
 • Brak strat prądu: zastosowanie złączeń ze złota w naszych urządzeniach pozwala na zwiększenie wydajności do 30%.
 • Brak strat światła: dzięki naszej bezprzewodowej technologii, można zawsze zabrać lampę ze sobą.
 • Nieszkodliwe dla środowiska materiały, w pełni poddające się recyklingu: dzięki zastosowaniu w naszych urządzeniach nowych technologii 90 % części mogą być recyklingowane.
 • Optymalna konstrukcja: nasze żarówki są zaprojektowane w taki sposób, żeby dla ich produkcji zostało zużyte jak najmniej surowców.
 • Długotrwałość żarówek: lampy LED w porównaniu z lampami żarowymi, cechuje znacznie większa trwałość. Nasze lampy mają trwałość około 50.000 godzin potwierdzonymi w badaniach 1200 żarówek. To nie jest jednorazowy produkt.
 • Certyfikacja RoHS: jest dowodem, że cały nasz zespół produkcyjny zobowiązał się do odpowiedzialności za środowisko naturalne.
 • Przyjazne dla środowiska opakowanie: oprócz tego że nasze produkty nadają się do recyklingu i pochodzą z materiałów odzyskanych, wtórnych, zoptymalizowaliśmy również proces pakowania, który pozwala na oszczędne wykorzystywanie surowców.

Przenośne oświetlenie LED

Naszym głównym celem jest stać się częścią twojego świata, dostosować go, rozświetlić i wypełnić kolorem. Aby sprostać tym wyzwaniom, pracujemy na czterech filarach.

 • Wprowadzanie: Dostarczanie światła każdemu i wszędzie, oznacza znalezienie dobrych sposobów na włączenie złożonych systemów do otoczenia użytkownika. Czy to lampy, meble, czy przedmioty codziennego użytku – wszystkie są stworzone do wprowadzania odpowiedniego światła pozostając praktycznymi i dyskretnymi.
 • Modułowość: Nasze systemy oświetlenia są zamienne, istnieje możliwość oświetlenia nawet pojedynczym modułem i podłączenia wszystkich urządzeń Smart & Green. Dzięki stworzeniu rozbudowanej platformy, otwieramy nowe horyzonty oraz zachęcamy do personalizacji naszych produktów, dostosowanych jak najbardziej do Państwa potrzeb oraz zmieniających się trendów.
 • Wyposażone w baterię : Dodatkowo wdrażając bezprzewodowe technologie, produkty Smart & Green dopasowane są idealnie do potrzeb naszych klientów i są łatwe w użyciu. Nie trzeba się martwić o stan baterii oraz kiedy je wymieniać, pozwalają cieszyć się z naszych produktów przez wiele lat. Wszystkie podzespoły w naszych urządzeniach są wykonane z poszanowaniem środowiska i to jest misja, która nas inspiruje.
 • Wytrzymałość: aby uczynić ze światła radość, chcemy zachęcić Państwa do używania go bez obawy o zniszczenie lamp. Jakkolwiek nasze produkty będą używane – czy jako wolnostojące czy wbudowane – czynimy każdy wysiłek aby pozostały funkcjonalne: dlatego są zaprojektowane tak, aby być częścią Państwa świata. Będąc wodoodpornymi mogą być używane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, a będąc odpornymi na uderzenia pozwalają pozbyć się obaw o zniszczenie i sprostają potrzebom przenośnego oświetlenia.